Sentralstyret

Her finner du ressurser for, og informasjon om Sentralstyret. Lenger ned på siden finner du oversikt over alle sentralstyremedlemmene med kontaktinformasjon.

Møtereferat 2020 - 2021

Protokollarkiv

Kontakt og medlemmer

Une Aina Bastholm

Partileder og Stortingsrepresentant

E-post: une.aina.bastholm@mdg.no

Arild Hermstad

Nestleder

E-post: arild.hermstad@mdg.no

Kriss Rokkan Iversen

Nestleder

E-post: kriss.rokkan.iversen@mdg.no

Torkil Vederhus

Partisekretær

Telefon: 415 89 316

E-post: torkil.vederhus@mdg.no

Teodor Bruu

Talsperson, Grønn Ungdom

Telefon: 948 23 850

E-post: teodor.bruu@mdg.no

Hulda Holtvedt

Talsperson, Grønn Ungdom

Telefon: 95417677

E-post: hulda.holtvedt@mdg.no

Miriam Langmoen

Vara til sentralstyret for Grønn Ungdom

Telefon: 93291554

E-post: miriam.staffansdotter.langmoen@mdg.no

Kristin Knutsen

Internasjonal kontakt

Telefon: 481 04 206

E-post: kristin.knutsen@mdg.no

Truls Gulowsen

Vara til internasjonal kontakt

Telefon:

E-post: truls.gulowsen@mdg.no

Thor Haakon Bakke

Sentralstyremedlem

Telefon: 957 71 349

E-post: thor.haakon.bakke@mdg.no

Ulf Lund Halvorsen

Sentralstyremedlem

Telefon: 911 26 774

E-post: ulf.lund.halvorsen@mdg.no

Daria Maria Johnsen

Sentralstyremedlem

Telefon: 922 26 095

E-post: daria@mdg.no

Farid Shariati

Sentralstyremedlem

Telefon: 472 32 872

E-post: farid.shariati@mdg.no

Toine C. Sannes

Sentralstyremedlem

Telefon: 988 81 086

E-post: toine.sannes@mdg.no

Hanne Lisa Matt

1.vara til sentralstyret

Telefon: 450 19 787

E-post: hanne.lisa.matt@mdg.no


Tore Dyrendahl

2.vara til sentralstyret

Telefon: 970 09 886

E-post: tore.dyrendahl@mdg.no

Lan Marie Nguyen Berg

3. vara til Sentralstyret

E-post: lan@mdg.no

Tommy Reinås

4.vara til sentralstyret

Telefon: 480 29 505

E-post: tommy.reinaas@mdg.no

Johannes Wahl Gran

5. vara til Sentralstyret

Telefon: 984 02 344

E-post: johannes.wahl.gran@mdg.no