Kontakt

Pressekontakt

Partikontoret

Post- og besøksadresse:

Miljøpartiet De Grønne

Hausmannsgate 19 0182, Oslo

Telefon: 236 99 411

E-post: mdg@mdg.no

Kjernetid: hverdager 09.00 – 15.00

Folkevalgte

Klikk her for å se kontaktinformasjonen til våre folkevalgte.

Fylkes- og lokallag

Klikk her for å se kontaktinformasjonen til våre regionkontakter.


Klikk her for å se kontaktinformasjonen til fylkes- og lokallagene våre.

Landsstyret

Klikk her for å se kontaktinformasjonen til landsstyret.

Sentralstyret

Klikk her for å se kontaktinformasjonen til sentralstyret.

Kontrollkomiteen

For generelle henvendelser kan du sende e-post til kontrollkomiteen@mdg.no eller ta kontakt med leder av kontrollkomiteen Tore Bergum på telefon 993 58 760.


Klikk her for å se kontaktinformasjonen til kontrollkomiteen.

Internasjonalt utvalg

Klikk her for å se kontaktinformasjonen til internasjonalt utvalg.

Grønt kvinnenettverk

For generelle henvendelser kan du sende e-post til gk@mdg.no.


Klikk her for å se kontaktinformasjonen til Grønt kvinnenettverk.

Stortingskandidater

Klikk her for å se kontaktinformasjonen til Stortingskandidatene.


Akershus

Une Bastholm

une@mdg.no

Kommunikasjonsrådgiver Ida de Rosa: 484 04 917


Vestfold

Harald Moskvil

harald.moskvil@mdg.no

90945800


Telemark

Benedikte Nes

benedikte.nes@mdg.no

93439712


Buskerud

Margit Fausko

margit.fausko@mdg.no

90827754


Østfold

Benedicte Lund

Benedicte.Lund@mdg.no

97714838


Sør-Trøndelag

Ask Lindal

ask.lindal@mdg.no

98448526


Nord-Trøndelag

Tommy Reinås

tommy.reinaas@mdg.no

48029505


Hedmark

Jon Lurås

jon.luras@mdg.no

91606962


Oppland

Karina Ødegaard

karina.elise.odegard@mdg.no

92633857


Hordaland

Arild Hermstad

arild.hermstad@mdg.no

Rådgiver Kristin Brenna: 938 82 272


Sogn og Fjordane

Marius Dalin

marius.dalin@mdg.no

48046592


Møre og Romsdal

Carl Johansen

carl@mdg.no

95725414


Vest-Agder + Aust-Agder

Oda Sofie Pettersen

oda.pettersen@mdg.no

97639463


Rogaland

Ulrikke Torgersen

ulrikke@gronnungdom.no

47911390


Oslo

Lan Marie Berg

lan@mdg.no

Pressekontakt Sindre Buchanan: 922 92 525


Troms

Kriss Rokkan Iversen

kriss@mdg.no

48220550


Finnmark

Farid Shariati

farid.shariati@mdg.no

47232872


Nordland

Thomas Johansen

thomas.johansen@mdg.no

41069172